Ana sayfa Güncel Bioenerji Nedir?, Bioenerji Nasıl Yapılır?

Bioenerji Nedir?, Bioenerji Nasıl Yapılır?

2242
0
Bioenerji-Nedir

Bioenerji konulu makalemizde sizlere bioenerji nedir ve bioenerji nasıl yapılır sorularını cevaplamaya çalışacağız. Ayrıca bioenerji ne demek ve bioenerji ile tedavi edilen hastalıklar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Bioenerji Nedir ?

Bioenerji nedir sorusu ile başlayacak olursak. Bioenerji, bedenin bütün olarak ele alınıp fiziksel, ruhsal, zihinsel, duygusal ve düşünsel enerji düzeyinin ayarlanmasıdır. Bağışıklık sisteminin kuvvetlendirilmesi farklı bir bakış açısı ile beden enerjisine akort ayarlaması yapılmasıdır.

Bioenerji, ilaç, cihaz, iğne ve benzeri türden ürünler kullanılmadan ve vücuda temas edilmeden tahrip olan enerji akımının yeniden düzenlenmesini sağlayan ve herhangi bir yan etkisi bulunmayan özel bir tekniktir. Bilimsel olarak da bioenerji uygulamasının negatif etkiyi yok edici frekanslara sahip olduğu ispatlanmıştır. Bulunulan her ortamda yaşam sevinci, enerji, motivasyon, başarı, mutluluk, huzur olunabilmesi için bioenerjiye ihtiyaç duyuluyor. Böylelikle bioenerji nedir kısaca açıklamış olduk.

Bioenerji Nasıl Yapılır?

Toplumda merak edilen konulardan biri olan bioenerji nasıl yapılır sorusu. Yanıt olarak ise bioenerji uygulaması bireylerin enerji düzeylerine göre bir ve üzeri seanslar üzerinden uygulanır.

Bioenerji uygulamasında vücuda herhangi bir temas olmadığından birey tedavi masasına yatırılarak seansa geçilir. Bu uygulamada vücut kısmi olarak değil bütünsel olarak ele alındığından vücuttaki tüm fizyolojik ve psikolojik enerji düzeyi ayarlanır. Bioenerjist tarafından vücudun 20-30 santimetrelik uzağından doğrudan avuç içlerinden bireyin bedenine pozitif enerji gönderir ve bu gönderilen pozitif enerjiler doğrudan vücudun tüm bölümlerine yayılır. Bu sayede bedendeki tüm negatif enerjiler dışarı atılarak beden yeniden kendini adeta sıfırlar ve toparlar.

Bioenerji ile Tedavi Edilen Hastalıklar

En çok uygulanan tedavi uygulamalarından olan bioenerji hakkında ayrıca bioenerji ile tedavi edilen hastalıklar konusu da merak ediliyor. Bioenerji doğru bir şekilde uygulandığında uyku bozuklukları, kas ağrıları, kas hassasiyetleri, aşırı yorgunluk, sabah uyanamama, stres, ruhsal gerginlik, sinirlilik, kronik yumuşak doku ve romatizmal problemler, migren, baş ağrısı, ruhsal rahatsızlıklar, boyun ve bel fıtığı, kas, kemik ve damar rahatsızlıkları, diyabet hastalığı, damar tıkanıklığı, yüksek ateş ve bağışıklık sistemi güçlenmesi gibi birçok sağlık sorunlarında etkilidir.

Bioenerjinin Zararları

Merak edilen bioenerjinin zararları bulunmaz. Doğrudan uzman tarafından uygulandığından pozitif enerji düzeyi azalan bedenin yeniden onarılması ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için bedenin tümüne pozitif enerji yüklenmesi durumudur. Dolaysıyla bioenerji bedene pozitif enerji yüklenmesi dışında herhangi bir ek uygulaması bulunmaz.

Bioenerji Nasıl Hissedilir?

Yine bioenerji hakkında merak edilen bioenerji nasıl hissedilir sorusuna yanıt olarak bioenerji uygulaması uygulanır uygulanmaz etkisi hemen hissedilebilir. Alanında uzman bioenerjist tarafından uygulandığında bedenin tüm bölümlerinden rahatlama, gevşeme hissedilebilir. Bedendeki tüm negatif enerjilerin dışarı atılması süreci dahi hissedilebilir. Buda bioenerji ne demek sorusuna yanıt olabiliyor.

Bioenerji Nasıl Öğrenilir?

Merak edilen bioenerji nasıl öğrenilir konusunda yapılması gerekenler oldukça basittir. Bioenerji alternatif tedavi uygulamasının öğrenilebilmesi için öncelikle alanında uzman en iyi bioenerji uzmanları tarafından gerekli eğitimlerin alınması gerekiyor. Bunun haricinde bioenerji eğitim merkezlerinden de bioenerji uygulaması öğrenilebilir. Bioenerji uygulaması özellikle kişisel yetenek ve beceri gerektirdiğinden bu uygulamanın herkes tarafından başarılı bir şekilde yapılması mümkün olmayabiliyor.

Fakat azim ve istek doğrultusunda bioenerji tedavisi öğrenilebilir. Bu uygulama ayrıca oldukça zevkli bir tedavi seçeneği olduğundan özellikle son birkaç yılda yoğun ilgi görüyor. Bu sebeple başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa olmak üzere pek çok ilimizde bioenerji tedavi merkezleri hizmete sunulmuştur. Bireyler bioenerji tedavi merkezlerinden veya kurumsal sitelerinden online randevu oluşturarak bioenerji tedavisi olabiliyor. Bioenerji uygulaması pek çok alternatif tedavi seçeneklerine oranla daha hızlı ve kalıcı etkiler sunduğundan uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyor. Peki kişiler kendi kendine bioenerji nasıl yapılır? sorusuna gelecek olursak, bu biraz zordur.

Genellikle tek seans üzerinden gerçekleştirilen bu etkili doğal bioenerji tedavisi ayrıca her bütçeye hitap eden fiyat tarifesinden sunuluyor. Yan etkisiz olması sayesinde her yaştan bireylere güvenle uygulanabiliyor. Bioenerji uygulaması sayesinde ruhsal, fiziksel, zihinsel, düşüncel ve duygusal yönden maruz kalınan tüm negatif etkilerden kolayca ve kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bu sayede mutlu ve huzurlu bir yaşama yeniden merhaba diyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here