Ana sayfa Güncel Durugörü Nedir ?, Durugörü Nasıl Yapılır?

Durugörü Nedir ?, Durugörü Nasıl Yapılır?

2802
0
durugörü;durugörü-nedir

Durugörü konulu yazımızda sizlere durugörü nedir ve durugörü nasıl yapılır gibi soruların cevabını bulmaya çalışacağız. Ayrıca durugörü belirtileri nelerdir, durugörü nasıl geliştirilir ve durugörü yeteneği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Durugörü Nedir

Durugörü nedir sorusu ile başlayacak olursak. Durugörü, psişik yeteneklerden biridir. Durugörü yeteneğine sahip olan kişiler insanların düşüncelerini okur, geleceğe dair öngörü yapar ve gözle görülmeyen varlıkları görebilir. Aynı zamanda 5 duyu organların yardımını almadan eşyaları ve diğer nesneleri de görebilirler. Bu özellik genellikle doğuştan ortaya çıkar. Ancak sonradan oluşma ihtimalide yüksektir. Duru görü yeteneğine sahip olanlar sosyal hayatlarında genellikle kısa film yaşarlar. Anlık olarak geleceğe dair kesitler görebilir. Ayrıca bu yetenekte olan kişiler rüyasında geleceği görerek, aynı durumları yaşayabiliyor. Durugörü yeteneği geliştirilebilir ve istenilirse kontrol edilebilir. Fakat yeteneğinizi geliştirmek adına meditasyon uygulamaları yapılmalıdır. Böylece yeteneğinizi kontrol altına alabilir ve daha fazla geliştirebilirsiniz. Böylelikle durugörü ne demek olduğunu bahsetmiş olduk.

Durugörü Nasıl Yapılır?

Durugörü yeteneği diğer psişik olaylara göre daha farklıdır. En çok merak edilen konuda durugörü nasıl yapılır sorusudur. Duru görü yeteneği aşama aşama yapılmaz. Bu yeteneğe direkt sahip olunur ya da yeteneği daha çok geliştirerek madde ötesine geçilir. İnsanları gözetlemek, duvarların ötesini görmek ve yeteneğinizi dahada ileri boyuta taşımak istiyorsanız, basit çalışmalarla bu seviyelere gelmeyi beklememelisiniz. 3.boyut herkesin isteyebileceği bir durum değildir. Ruhsal yeteneğiniz olan durugörü geliştirmek ve kullanabilmek adına ruhsal derinliğe inilmesi gerekir.

Durugörü Yeteneğinin Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Durugörü yeteneğini anlayabilmek için belirtilerini inceleyebilirsiniz. Genellikle bu yeteneğe sahip kişiler geleceği önceden görme, insanların düşüncelerini okuyabilme ve rüyalarında gelecek ile ilgili kesitler görülür. Aynı zamanda durugörü belirtileri algılayabilme özelliği vardır. Yani,durugörü yeteneği olanlar çevresindeki insanların ne yaşadığını ve ne düşündüğünü rahatlıkla algılayabilir. Bu yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Ancak kontrol altında tutmak psikolojinizin bozulmaması adına önemlidir.

Durugörü Nasıl Geliştirilir?

Durugörü, geliştirilebilen ve 3.boyuta tanışabilecek bir yetenektir. Öyleyse durugörü nasıl geliştirilir İlk etapta sakin bir ortamda bulunmalı ve zihniniz tamamen boş olmalıdır. Tüm enerjinizin bu alanda olması gerekiyor. Nefes egzersizleri, meditasyon ve oto hipnoz uygulamaları yapabilirsiniz. Bu yeteneğe doğuştan sahip olan kişiler mutlaka kontrol altında tutmayı öğrenmelidir. Aksi durumda sosyal hayatı olumsuz etkileyebilir. Durugörü geliştirmek için alıştırmalar yapabilirsiniz. Böylelikle durugörü nasıl geliştirilir? sorusunu cevaplamış olduk.

Durugörü Yeteneğini Herkes Yapabilir mı?

Durugörü yeteneği genel olarak doğuştan gelen bir özelliktir. Enerjisi yüksek olan kişilerde daha sık görülür. Bu sebeple herkes yapamaz. Durugörü aynı zamanda balık burca sahip olanlarda görülür. Bununla beraber ruhsal anlamda hassas olan kişilerde de sık sık görülen yetenekler arasındadır. Ruhsal hassasiyete sahip olan kişiler gerçeklik duygusunu kaybedebilir. Neptün etkisi olan kişilerde durugörü yeteneğine sahip olabilir. Ancak kontrollü bir şekilde yapmak ruhsal sağlığın bozulmaması için önemlidir. Eğer doğuştan gelen bir yeteneğiniz varsa meditasyon ve pek çok yöntem ile koruma altına alabilirsiniz. Ancak sonradan durugörü yeteneğine sahip olmak isteyenler sabırlı olmalıdır. Bununla beraber ruhsal yeteneklere yatkın olmayan ve enerjisi düşük olan kişiler durugörü yeteneğine sahip olamazlar.

Durugörü Yeteneği Rüyalarda Yapılabilir mi?

Durugörü yeteneğine sahip olanlar genellikle rüyalarında geleceği görebilir. Eğer rüyalarınızın bilincini açıyor ve bilinçli olarak rüya evresini yaşıyorsanız, durugörü yapabilirsiniz. Rüya evresinde durugörü egzersizleri yapmak daha verimlidir. Rüyanızda olayları önceden görebilir ve gelecekten kesitler görebilir. Genellikle rüyalarda durugörü olaylarını yaşamak daha yararlıdır. Çünkü zaman engeli ortadan kalkar ve gelecekle ilgili olaylar görülür.

Durugörü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeteneğinizi daha ileri boyuta taşımak istiyorsanız, ruhsal anlamda negatif enerjilerden uzak kalmalı ve zihninizi boşaltmalısınız. Bilincinizi açık tutmalı ve yorgunluğunuzu üzerinden atmalısınız. Bunun yanı sıra zihninizi dolduran, meşgul eden düşüncelerden ve stresten uzak kalmanız gerekiyor. Bunlar durugörü egzersizleri arasında değildir. Aksi taktirde durugörü olaylarını yapamaz ve zamanla bu yeteneğinizi kaybedersiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here