Ana sayfa Mobil İos iPhone Video indirme Nasıl Yapılır?

iPhone Video indirme Nasıl Yapılır?

123
0
iphone-video-indir

iphone video indirme nasıl yapılacağını bu makalemizde anlatmaya çalışacağız. Ayrıca iphone video indirme programı hakkında bilgiler vereceğiz.

iPhone Video indirme

Youtube günümüzün en popüler sosyal platformlarından birisidir. İnsanlar bu sosyal platform üzerinden birçok aktivitelerini gerçekleştirmektedir. Youtube uygulamasıyla birlikte hem eğlenceli hem de öğrenerek vakit geçirmektedirler.

Tamamen internet üzerinden çalışan bu uygulamayı hayatınızın her anı kullanabilirsiniz. Ancak bazen internetinizin olmadığı durumlar da olmuştur. Dolayısıyla internetsiz Youtube uygulamasını kullanmak imkansızdır. Ancak bu durumu kurtaracak bir yönteminiz bulunmaktadır. iPhone video indirme programı ile izlemek istediğiniz tüm videoları rahatlıkla mobil cihazınıza veya tabletlerinize indirebilirsiniz.

Ancak maalesef ki teknolojinin bu kadar sık ilerlemesine rağmen Apple, iPhone iPad’lere doğrudan video indirme imkanı sunmamaktadır. Bunun için ama iPhone Youtube video indirme programı

Ve uygulamaları bulunmaktadır. iPhone da video indirme işlemini bu sayede rahatlıkla çözümleyebilirsiniz.

İPhone Video İndir

Şimdi şöyle ki, Apple’da iPhone ve iPad cihazlarınız için İOS Youtube video indirme programları bulunmaktadır. BU uygulamalar ile rahatlıkla video indirme programı iPhone mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Hatta iPhone Youtube video indirme ile indirilen tüm videoları ses yani mp3 formatına da çevirebilirsiniz. Şimdi birlikte iPhone Youtube müzik indirme uygulamalarını inceleyelim.

İşte ios video indirme uygulamaları;

 • DoDaX For Clouds
 • Total Files
 • Kestirmeler

Şimdi bu uygulamaları biraz daha detaylı inceleyelim.

DoDaX For Clouds Nasıl Kurulur?

Öncelikle DodaX For Clouds uygulamasından başlayalım.

 • Bu uygulamayı kullanabilmek için öncelikle App Store’a girerek indirmelisiniz.
 • Ardından uygulamanın içerisine girin.
 • Sonrasında Youtube uygulamasına girerek indirmek istediğiniz herhangi bir videonun URL’sinin kopyalayın.
 • Sonra DodaX For Clouds uygulamasına tekrar girin ve yapıştırdığınız URL’yi, URL satırı kısmına yapıştırın.
 • Ardından videoyu başlatmanız ile birlikte bir reklam görseli çıkacaktır. Bunu kapatın.
 • En son olarak artık otomatik olarak videoyu indirebilmeniz için istenen formatlar çıkacaktır. Yani kalite açısından; 360p, 240p veya 1080p gibi daha fazla format gibi..

Siz istediğiniz formatı seçtikten sonra rahatlıkla uygun olan formatta ki video indirilmeye başlayacaktır. İndirme işlemini eğer belli belirsiz sebeplerden dolayı iptal etmek isterseniz de, sol üst kısımda bulunan menü ekranına tıklayabilirsiniz. Menü kısmından, Download Queue seçmeniz ile tüm indirilen işlemler son bulacaktır. Ayrıca buna ek olarak kaydetmek isterseniz de Save Video seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Total Files Nasıl Kurulur?

Diğer bir video indirme uygulaması olan Total Files uygulamasından bahsedelim.

 • Öncelikle App Store girerek Total Files uygulamasını indirmelisiniz.
 • İndirim bittikten sonra programın içine girin.
 • Youtube uygulamasının yardımıyla indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın.
 • Ardından Total Files uygulamasından URL kısmına gelerek kopyaladığınız URL’yi yapıştırın.
 • Videoyu oynatmanız halinde karşınıza Do you want to downland this content? adından bir uyarı çıkacaktır.
 • Bu işleme ok demeniz yeterlidir.
 • Ardından sağ üst köşede yer alan Done tuşuna basın ve format seçiminizi gerçekleştirin.
 • Karşınıza çıkan en uygun formatı seçerek video indirme işleminize devam edebilirsiniz.

Bu nokta da indirme işleminizi de takip etmek istiyorsanız alt kısımda yer alan Transfer seçeneğine tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan menüde ki Downloads ile indirme işlemini takip edebilirsiniz. Ayrıca video indirme işlemi bittikten sonra Folder seçeneği ile videoyu görüntüleyebilirsiniz. Bu noktadan sonra Share seçeneğiyle de videoyu Save Video yardımıyla kaydedebilirsiniz.

Kestirmeler Nasıl Kurulur?

Video indirme uygulamalarından en pratik olanı ise Kestirmeler (Shortcuts) uygulamasıdır. Kestirmeler (Shortcuts) uygulaması, bir veya daha fazla olan görevleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Bu uygulama yardımıyla birden fazla adım içeren işlemlerinizde kendi kestirmelerinizi oluşturmanıza olanak sağlar.

Evet, böylece iPhone video indirme programı 2021 yılı güncel halini de öğrenmiş olduk. Tüm uygulamaları ücretsiz bir şekilde App Store yardımıyla rahatlıkla indirebilirsiniz. Yukarıda anlattığımız tüm yöntemleri, Youtube videolarında jailbreak gerektirmeden rahatlıkla iPhone veya iPad’nize indirebilirsiniz. Denemek için size en uygun video indirme uygulamasını seçerek işleme başlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here