Ana sayfa Güncel Sevgiliyle Yapılacaklar Listesi

Sevgiliyle Yapılacaklar Listesi

2259
0
sevgiliyle-yapılacak-şeyler-listesi

sevgiliyle yapılacak listesi bu makalemizde sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Ayrıca sevgiliyle yapılacak şeyler listesi ne olduğunu anlatacağız.

Sevgiliyle Yapılacaklar Şeyler Listesi

Sevgililer genelde aynı tarz aktiviteleri yaparlar. Oysa sevgiliyle yapılacak listesi bir hayli uzun. İlişkinizi renklendirmek ve canlandırmak için sizde bu listeden faydalanabilirsiniz.

Birlikte Film İzleyin

Kulağa oldukça klasik gelse de klasiklerin vazgeçilmez olduğunu unutmamak gerekir. Sevgiliyle yapılacak şeyler listesi içinde sevgiliyle film izlemek her zaman iyi bir fikirdir. İkinizin de seveceği bir film seçin. Biraz patlamış mısır, cips ve çerezle filmi lezzetlendirin. Sevgilinizin kolunda huzurla filmi izlemeye koyulun.

Spor Yapın

Sevgiliyle birlikte yapılacak en hoş aktivitelerden biri de spor yapmaktır. Sağlık için son derece faydalı olan spor ilişkiniz için de oldukça yararlı olacaktır. Beden ve ruh sağlığı için gerekli olan sporu sevgilinizle birlikte yaparak onunla bu yararlı aktivite paylaşmış olursunuz. Koşu, yürüyüş, basketbol ya da futboldur.

Günü Birlikte Karşılayın

Sevgilinizle yapacağınız en etkili aktivitelerden biri güneşin doğuşunu izlemektir. Birer kahve eşliğinde güneşin doğuşunu birlikte izleyebilirsiniz. İsterseniz bir deniz kenarından ya da terastan ne fark eder ki önemli olan sevgilinizle birlikte yeni bir güne merhaba demeniz.

Onunla Piknik Yapın

Pratik atıştırmalıkların dolu olduğu güzel bir sepet, rengarenk bir piknik örtüsü bir iki çeşit içecek yeterli olacaktır. Şirin bir hazırlık sonrası doğayla baş başa birkaç saat geçirmek şahane olabilir. Doğanın huzurunu ilişkinize taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra; arka fonda çalan dinlendirici bir şarkı da pikniğinizi daha hoş bir hale getirebilir.

Birlikte Yeni Şeyler Öğrenin

Sevgilinizle ortak zevkleriniz doğrultusunda bir kursa katılmak harika bir fikir olabilir. Birlikte tango ya da salsa dersi alınabilirsiniz. Bunun dışında yemek kursları, dil kursları ya da resim kursları olabilir. Burada önemli olan sevgilinizle ortak olarak alacağınız karar. Sonuçta birlikte yapacağınız bir aktivite ve herkesin bu aktiviteden mutlu olması gerek.

Lunaparka Gidin

Özellikle Türk filmlerinde sıklıkla görülen sahnelerden biridir. İki sevgili lunaparka giderler. Adrenalin tutkunuz varsa harika vakit geçirebilirsiniz. Çocuk ruhunuzu ortaya koyacağınız, çılgınlar gibi eğlenebileceğiniz bir alanda özgürce vakit geçirebilirsiniz. Bu sevgilinize de size de iyi gelecek stres faktörlerinden uzaklaştıracaktır.

Kamp Yapın

Eğlenceli bir aktivite arıyorsanız bu tam da size göre. Doğayla iç içe, kuş cıvıltıları arasında geçirilecek bir iki gün mükemmel bir deneyim olacak. Kamp boyunca doğa yürüyüşleri, ateş başında sohbetler, çadır deneyimi sevgilinizle yapacağınız güzel aktiviteler zincirine eklenebilir.

Yemeyi Birlikte Yapın

Sevgilinizin ve sizin damak zevkinize hitap eden yemeklerden güzel bir menü hazırlayın. Sonra da sevgilinizle mutfağa geçin. Başlayın hazırlıklara. Bildiklerinizi onunla paylaşın. Ona öğretin. Yemekler hazır olduğunda şahane bir sofra kurun. Emekle ve birlikte özenle yaptığınız lezzetli yemekleri ağız tadıyla yiyin.

Playstation Oynayın

Eğlenmeyi seven çiftler için yapılacak en iyi aktivitelerden biridir. Eğer ikinizde playstation oyunlarını seviyorsanız mutlaka birlikte oynayın. Eğer bu oyunları bilmiyorsanız daha da eğleneceğiniz garanti. Eğer biliyorsanız sevgilinizle müthiş bir rekabet yaşayacaksınız demektir. Aynı zamanda bu tip oyunlar ilişkinin renklenmesi için oldukça etkili. Rutin sohbetlerin, stresli konuşmaların dışında zevkli bir aktivitedir.

Sevgiliyle Yapılacak Diğer Aktiviteler

Yapılacak farklı aktiviteler;

  • Yağmur altında yürümek
  • Fidan dikme faaliyetlerine katılmak
  • Bahçeyi düzenlemek ve çiçek dikmek
  • Bilardo ve bowling gibi oyunlar oynamak
  • Kar yağarken dışarı çıkmak
  • Uçurtma uçurmak
  • Birlikte komik videolar çekmek
  • Vapur sefası yapmak
  • Kitap fuarını ziyaret etmek

Bu listeyi daha da uzatmak mümkündür. Sevgiliyle yapılabilecek o kadar güzel aktivite var ki her biri ilişkiler için önemli. Bu tür aktivitelerle ilişkiler yepyeni boyutlar kazanabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here