Ana sayfa Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bilgiliev.com sitemizin isim hakkı, barındırdığı içerik, tasarımları, şablonları ve site içinde bulunan bütün dokümanlarına ait tüm hakları saklıdır. Bu haklar 5846 Sayılı ve 5237 Sayılı yasalar kapsamında korunmaktadır. Sitemiz içerisinde bulunan sayfalardaki hiçbir doküman, tasarım unsuru, grafik, sayfa ve diğer unsurlar aksi açık olarak belirtilmedikçe izin alınmadan kopyalanamaz, alıntıya konu yapılamaz, başka yere taşınamaz, internet ortamında ya da başka herhangi bir mecrada yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Taahhüt

Bilgiliev.com sitemizi ziyaret eden konuklarımız, telif hakkı noktasında sitemizin açıklamalarını kabul ettiklerini taahhüt ve beyan etmiş olurlar. Eser hakları saklı tutulmuş tüm içerikler, sahiplerinin rızaları dışında hiç bir yöntemle kopyalanamaz, alıntıya konu yapılamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz ve başka bir mecrada asla kullanılamaz.

Bilgi paylaşım platformu niteliğine sahip sitemiz içindeki bilgilerin yorumuna dayalı oluşabilmesi muhtemel doğrudan ya da dolaylı zararlardan sitemiz sorumluluğu kabul edilmez.

İçerik hakkında yapacağınız şikayet ve bildirimler incelendikten sonra, sitemiz gerekli düzeltmeleri yapabilir ve yeni düzeltmeleri de talep bulunması halinde gerekli görürse ekleyebilir