Ana sayfa Güncel En Güzel Takma isimler

En Güzel Takma isimler

2287
0
etkileyici-takma-isimler

Bu makalemizde sizlere birbirinden güzel ve etkileyici takma isimler sunmaya çalışacağız. Ayrıca en iyi ve sevgiliye takma isimleri de sizlere sunacağız.

Takma isimler

İsim takmak toplumumuzda var olan bir gelenek gibidir. Teknolojinin en güzel yanı olan internette de en güzel takma isimler geçen ortam ve platformlar bulunur. Kişi internet ortamında kendi ismini kullanmak istemediği zamanlarda takma isim kullanabilir. Bu isimleri kendi kişisel özelliklerine uygun olarak seçen kişiler olduğu gibi, tam anlamıyla zıtlık kullanarak kendisiyle ilgisiz olan isimler seçen kişiler de bulunmaktadır.

İnternette Kullanılacak En Güzel Takma isimler

Oyun, sohbet ve farklı internet platformlarında etkileyici takma isimler kullanan kişiler, bu isimlerle daha dikkat çekici ya da merak uyandırıcı hale gelirler. Özellikle sohbet platformlarında karşı tarafa daha klas görünmek için güzel takma isimler kullanmak hiç de abes değildir. Bu isimler kişilerin daha gizemli hale gelmesini sağlarken, karşı taraf içinde hayallere dalınmasına sebep olacaktır.

İddialı Takma isimler

Kendinizi herhangi bir ortamda ya da internet platformlarında farklı göstermek için takma isim tercih edebilirsiniz.

Bu isimler sizi;

  • Gizemli
  • Absürt
  • Etkileyici
  • İlginç
  • Merak uyandırıcı olarak gösterecektir.

En iddialı takma isimler ise yabancı Türkçe karışımı isimlerden oluşmaktadır.

Sevgililerin Takma isimleri

Eşler ya da sevgililer de kendi aralarında birbirlerine sevgi veya mizah içerikli sevgiliye takma isimler kullanmaktadır. Bu isimler sevgililerin birbirlerine daha hoş ve özel görünmesine sebep olmaktadır. Hatta cep telefonlarına sevgiliye güzel takma isimler seçerek kaydeden kişiler bulunur. Ayrıca cep telefonlarının kurcalanması ihtimaline karşı erkek takma isimleri seçen erkekler de bulunmaktadır. Bu sayede sevgili ya da eşleri cep telefonlarını kurcaladıklarında hiçbir şüphe duymayacaktır.

Takma isim Nasıl Seçilir?

Takma isim tercihinde hangi ambiyansa uygun olan isim seçileceği önem taşır. En iyi takma isimler seçmeden önce bu ismi nerede kullanacağınız önemlidir. Bir sohbet sitesinde kullanmak için takma isim seçecekseniz bu isim sizin karakter ve kişiliğinizi yansıtmalıdır. Ancak bir oyun platformuna üye olmak için takma isim arıyorsanız bu isim sizi tarz gösterecek niteliğe sahip olmalıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here